¿Las mejores alfombrillas del mercado?

Czym są maty RACSTARS?

alfombrillas de goma comprar

Dywaniki RACSTARS to robione na zamówienie dywaniki samochodowe wykonane z gumy EVA i z krawędziami z tkaniny. Produkowane są w Vilasar de Dalt w Barcelonie, dzięki czemu spełniają wszystkie standardy jakości wymagane przez Dyrektywę Europejską oraz Przepisy Hiszpańskie. Ich różnicą w porównaniu do tradycyjnych mat jest to, że maty RACSTARS są całkowicie wodoodporne , dzięki czemu można je myć wodą pod ciśnieniem bez obawy o uszkodzenia, a do wyschnięcia wystarczą zaledwie trzy lub cztery uderzenia i gotowe.

Niestandardowe maty samochodowe

W RACSTARS możesz spersonalizować swoje maty za pomocą kolorów, które najbardziej Ci się podobają. Mamy ponad 200 kombinacji kolorystycznych , więc jest szeroki wybór. Można wybrać zarówno kolor gumy na matach, jak i kolor tkaniny na krawędziach.

Co to jest guma EVA?

Kauczuk EVA to rodzaj gumy stosowany w procesach produkcyjnych różnych produktów. W odróżnieniu od tradycyjnej gumy charakteryzuje się elastycznością i dużą wytrzymałością , co czyni ją idealną i powszechną, szczególnie w produkcji podeszew butów sportowych. Nie jest uważany za materiał toksyczny i zaleca się jego stosowanie we wszystkich obszarach. Jest łatwy w transporcie i kształtowaniu, gdyż jest materiałem bardzo lekkim, co pozwala mu zastąpić tradycyjnie stosowane ciężkie materiały.

Gumowe dywaniki samochodowe

Wiele osób woli maty gumowe od tradycyjnych. Dzieje się tak dlatego, że tradycyjne dywany bardzo łatwo ulegają uszkodzeniu, a ich czyszczenie jest droższe, ponieważ nie są wodoodporne i nie zawsze można je umyć wodą. I dlatego guma wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Problem jednak w tym, że powszechnie stosowane dywaniki gumowe nie są estetyczne i zubażają wnętrze naszych samochodów. I dlatego są ludzie, którzy wolą maty gumowe Eva, ze względu na ich szczególną i elegancką estetykę oraz ze względu na ich praktyczność , ponieważ oferują te same właściwości co tradycyjna guma z pewnymi dodatkowymi zaletami.